Turniej Bałtyk Cup Koszalin - terminarz

GRUPA - B

1. Gwardia Koszalin

2. Stilon Gorzów

3. Błękitni Stargard Szcz.

4. Akademia Reissa Poznań

nasze mecze:

sobota: godz. 10:10 Gwiazda Bydgoszcz – Jantar Ustka

sobota: godz. 14:20 Gwiazda Bydgoszcz – Górnik Wieliczka

sobota: godz. 16:50 Bałtyk Koszalin – Gwiazda Bydgoszcz

w niedziele mecze o miejsca po klasyfikacji w grupach

=======================================================================================

Zgodnie z ustaleniami na zebraniu rodziców w ramach przygotowań do nowego sezonu w dniach 11-12.03.2017 nasza drużyna będzie brała udział w turnieju Bałtyk Cup w Koszalinie.

Kadra zawodników będzie ogłoszona przez trenera na treningach w dniach 28.02 - 02.03.

Całkowity koszt udziału w turnieju to kwota 220 zł (kwota do zapłaty poniżej), która obejmuje:

- koszt transportu - jedziemy busem

- koszt zakwaterowania: sobota ÷ niedziela oraz wyżywienia - sobota: obiad/kolacja, niedziela: śniadanie/obiad (1 nocleg, 4 posiłki)

Dzięki możliwości dofinansowania udziału naszej drużyny w turnieju przez sponsorów obecnie szacowana kwota do zapłaty jest szacowana na kwotę do 100 zł. Ostateczna kwota zostanie potwierdzona po ogłoszeniu kadry oraz potwierdzeniu udziału poprzez dokonanie wpłaty.

Dodatkowo w ramach tej kwoty oraz dzięki zebranym dodatkowym środkom sponsorskim planujemy wyposażyć naszych zawodników na turniej w wyjściowe koszulki polo Zina.

Informacje o turnieju:

1. Organizator: KKPN Bałtyk Koszalin, Firma ENERGA i Urząd Miejski Koszalin
2. Miejsce zawodów: Stadion Bałtyk Koszalin, boisko ze sztuczną nawierzchnią: wymiar 105/68 m
3. Uczestnictwo: drużyna liczy max. 22 zawodników
4. System rozgrywek : 8 lub 10 zespołów, zespoły zostaną podzielone na dwie grupy, z grup do półfinałów awansują dwa pierwsze zespoły.
Zespoły, które zajmą pozostałe miejsca, będą grały mecze o miejsca końcowe w turnieju - każdy zespół będzie miał
zagwarantowane min. 5 spotkań.
5. Zasady gry:
- czas gry 2 x 20 minut
- zmiany zawodników – system hokejowy, ilość zmian dowolna
- za przewinienie karane Ż. K zawodnik zostanie usunięty na 3 min.
- za przewinienie karane CZ. K zawodnik zostanie wykluczony do końca meczu ( w przypadku CZ.K za nie sportowe
zachowanie zawodnik może otrzymać dodatkowo karę następnego meczu )

Ostateczna lista wszystkich drużyn oraz terminarz meczów naszej drużyny będzie znany na początku przyszłego tygodnia.

Na turnieje BAŁTYK CUP 2017 (wszystkie kategorie wiekowe) zaproszone zostały między innymi zespoły:
Arka Gdynia
Pogoń Szczecin