Historia drużyny

Treningi pod czujnym okiem trenera Darka rozpoczęliśmy od września 2011 roku.

Rok 2012: Pierwszy sprawdzian naszych umiejętności to udział w turnieju DEICHMANN 2012. Doszliśmy do 1/8 turnieju , niestety mecz o 1/4 przegraliśmy z późniejszym zwycięzcą. Uczestniczyliśmy również w bydgoskiej lidze orlika. Mecze wygrywaliśmy i przegrywaliśmy był to czas nauki i zabawy oraz wzajemnego poznawania się.

Rok 2013: Uczestniczyliśmy w licznych turniejach organizowanych dla naszego rocznika. Zajęliśmy 3 miejsce w turnieju KORONOWO CUP 2013. Wiosną uczestniczyliśmy w turnieju DEICHMANN 2013. Po dobrym starcie w poprzednim roku, liczyliśmy na dobry wynik. Niestety turniej zakończyliśmy na 1/16 turnieju. Jedynym pocieszeniem to, iż przegraliśmy ponownie z zwycięzcą całego turnieju (Polska - Wda Świecie).

Jesień roku 2013 to start w rozgrywkach w lidze okręgowej województwa kujawsko-pomorskiego. Runda jesienna to czas zbierania doświadczenia oraz nauki gry na dużym boisku. Wiosna to zdecydowanie lepsza gra naszych zawodników. Zauważają to nasi przeciwnicy chwaląc nasze postępy na boisku , kończymy rozgrywki na dziesiątym miejscu w naszej grupie. Zajęte miejsce może nie jest najwyższe , ale gdybyśmy mieli więcej piłkarskiego szczęści to zajęte miejsce byłoby z pewnością wyższe.

Sezon 2014/2015: jesienią rozpoczęliśmy starty w rozgrywkach w lidze wojewódzkiej KUJ-POM w kategorii młodzik. Był to czas zbierania doświadczeń, w każdym meczu mieliśmy okazję walczyć z bardzo silnymi drużynami. Z drużyną pożegnało się kilku zawodników.

Rok 2015 - zakończenie startów w Lidze Młodzika województwa Kujawsko-Pomorskiego. Bilans końcowy nie był zbyt imponujący - przegraliśmy wszystkie 26 meczów, w kilku nawiązując wyrównaną walkę.

Z końcem sezonu 2014/2015 pożegnał się z nami trener Dariusz Baryłka.

Sezon 2015/2016: Rozpoczynamy rozgrywki w kategorii Trampkarz. Nowym trenerem drużyny został Krzysztof KROSZEL, drużyna została połączona - zawodnicy roczników 2002 i 2003 zaczynają występy w kategorii Trampkarz.

Jesienią 2015 rozpoczęliśmy starty w rozgrywkach ligi okręgowej BYDGOSZCZ: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2. Trwa odbudowa drużyny, w której trzon stanowi dwunastu zawodników regularnie trenujących, uzupełnionych o kilku zawodników z 2001. Na koniec rundy jesiennej mamy tylko 1 wygraną, a na wiosnę dwa remisy, co ostatecznie daje naszej drużynie na koniec sezonu 5 punktów i 10 miejsce.

Latem 2016 z drużyną żegna się trener Krzysztof KROSZEL.

Sezon 2016/2017 został poprzedzony prawdziwa odbudową drużyny, w efekcie czego przed sezonem mamy najmocniejszy skład w historii naszego zespołu. Kadra liczy 26 zawodników w tym transfery nowych zawodników z AP Brda, Victorii Niemcz, Polonii Bydgoszcz, którzy stają się podstawowymi zawodnikami dają nadzieję na regularne zwycięstwa i dobry wynik na koniec sezonu pod okiem trenera Radosława Sobocińskiego w lidze BYDGOSZCZ: C1 TRAMPKARZ GRUPA 1.

Po raz pierwszy od trzech sezonów zespół wygrywa mecze i to co najmniej 2 z rzędu.

Pod koniec września 2016 drużynę obejmuje nowy trener Tomasz GALASIŃSKI.

cdn ...