9 kolejka: Gwiazda-Elana 18.10.2014

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy mecz 9. kolejki ligi Młodzików KUJ-POM z Elaną Toruń.

Po bardzo dobrym początku naszej drużyny i stworzeniu od razu dwóch bramkowych sytuacji jednak to goście otworzyli wynik meczu na 0:1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:4, a w drugiej połowie Oliwier obronił rzut karny. Mimo przegranej nasz zespół, który wystąpił po raz pierwszy w nowym ustawieniu z kilkoma nowymi zawodnikami zaprezentował ambitną walkę, co na pewno będzie procentować w następnych meczach.

Już za tydzień następny mecz - ważny wyjazd do Włocławka na mecz z "Liderem" - do tego meczu trzeba się bardzo dobrze przygotować na treningach w ciągu następnego tygodnia, aby uzyskać korzystny wynik.