11 kolejka: Gwiazda-Unia Wąbrzeźno 2:3

Dzisiejszy mecz zakończył się wynikiem 2:3, pechowo straciliśmy ostatnią bramkę w ostatniej 60 min. Był to jeden z najlepszych meczy w tym sezonie pod względem zaprezentowanej walki oraz wyniku sportowego. Jednakw samej końcówce zabrakło nieco koncentracji i sił. Zarówno nasza druzyna jak i przeciwnik bardzo ambitnie walczyli do samego końca o korzystny rezultat.

Gratulacje dla całej drużyny za walkę, oby tak zagrać w następnych meczach !

Bramki:
0:1 - 9 min
1:1 - 27 min - Gracjan WITCZAK
1:2 - 37 min
2:2 - 40 min - Igor KONDRAT (asysta: Mikołaj POROŻYŃSKI)
2:3 - 60 min

Kary: Gwiazda: 1x3 min ; Unia: brak

SKŁAD WYJŚCIOWY

Numer Imię i nazwisko (ocena meczowa)

16 Kacper Zdrojewski (6)

2 Jan Brzozowski (7)

4 Nowak Szymon (7)

9 Robert Wróbel (6)

11 Joachim Szulc (8)

14 Mikołaj Porożyński (6)

17 Kacper Nowakowski (8)

18 Patryk Piepiórka (6)

15 Igor Kondrat (7)

REZERWA

Numer Imię i nazwisko (ocena meczowa)

13 Oktawian Malach (6)

12 Kacper Pieszko (nie grał)

10 Gracjan Witczak (7)

8 Dorian Wachowski (3)

7 Gracjan Pietrzak (3)

1 Oliwier Kościelny (8)

=======================================================================================

W najbliższą niedzielę 02.11.2014 o godz. 11:30 rozegramy na swoim stadionie mecz 11 kolejki Ligii Młodzików KUJ-POM z zespołem "Unia Wąbrzeźno". Sędzia: Andrzej Muszyński (Nowe Dąbie)

Zbiórka o godz. 10:30

Kadra na mecz zostanie podana na piątkowym treningu.

Na ostatnim meczu i treningach była widoczna wasza walka i zaangażowanie. Liczymy, że w tym meczu zaprezentujecie dokładnie to samo i w efekcie uzyskamy korzystny wynik po ładnym meczu.

Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne na zawodnicy powinni być wyposażeni w odpowiedni strój:

czapkę, rękawiczki, bluzę i spodnie dresowe, ortalion, wskazany jest także ocieplacz

Podczas meczu tak jak na ostatnich treningach będzie do dyspozycji ciepła herbata, jeśli ktoś chce to może zabrać swój kubek lub bidon.