Podsumowanie Ligi Trampkarz 2016/2017
Kończymy sezon jako wicemistrz Ligi Trampkarza wypełniając zadanie na rundę wiosenną czyli:
zero porażek (!) wygrywając 7 meczy i remisując 2.
W całych rozgrywkach tego sezony bilans: 13 zwycięstw - 3 remisy - 2 porażki dało nam 42 pkt i miano najlepszej defensywy w lidze (bramki 59:11).
Po poprzednich dwóch sezonach tylko z jednym zwycięstwem drużyna w końcu się odrodziła i została całkowicie odmieniona, najpierw przygotowana do sezonu i prowadzona w pierwszych meczach przez trenera Radosława Sobocińskiego, została następnie poprowadzona przez większość sezonu do wicemistrzostwa ligi przez trenera Tomasz Galasińskiego.
Drużyna i trener wykonali nardzo dużo pracy tworząc przy tym nową jakość drużyny dzięki konsekwentnemu realizowaniu założonych zadań w duchu filozofii KS Gwiazda.
Z dużą nadzieją i nowymi oczekiwaniami czekamy już na nowy sezon Juniora.
Gwiazda 2002/2003 Bydgoszcz
Zdjęcia w GALERII - LINK