Kacper na testach w Pogoni

Miło nam poinformować, że Kacper Nowakowski z drużyny Gwiazda 2002/2003 został zauważony przez trenerów Pogoni Szczecin i zaproszony do udziału we wspólnych treningach z drużyną Pogoni w przyszłym tygodniu (20-21.06).

Będzie to znakomita okazja do zaprezentowania się naszego zawodnika w Szczecinie, a dla pozostałych naszych zawodników jest to jednocześnie zachęta do dalszej pracy nad swoimi umiejętnościami piłkarskimi, aby mieć podobną możliwość w przyszłości.

Zapraszamy chętnych do naboru uzupełniającego we wszystkich rocznikach KS Gwiazda Bydgoszcz. W najbliższym czasie zostanie udostępniony folder informacyjny.

Więcej informacji można uzyskać u trenerów RADOSŁAW SOBOCIŃSKI tel.602 328 507 TOMASZ GALASIŃSKI tel. 501 611 384